کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

 • 350,000تومان
 • موجودی: در انبار
 • تولید کننده: syma
 • کد محصول: syma x56w

گزینه های در دسترس

تعداد
برند سایما (syma) از جمله برندهای است که تاکنون بدون توقف و همچنان پر قدرت به کار خود در زمینه محصولات آرسی از جمله کوادکوپتر و هلیکوپتر ادامه داده است. هر بار که این شرکت از یکی از محصولات خود رونمایی می کند، قابلیت های خاص و ویژه آن محصول باعث می شود تا چشم همه کاربران و علاقه مندان محصولات آرسی به آن آیتم جلب شود ، چون سایما در هر یک از کواد کوپترهای خود سوپرایزی برای مشتریان خود دارد. 
اما ویژگی که این بار شرکت سایما (syma) به کوادکوپتر خود که با نام X۵۶w معرفی می‌شود، اضافه کرده است، کمی متفاوت‌تر از بقیه فاکتورهاست.  قابلیت تاشو بودن بازو ها در کنار دوربین ، ارسال زنده تصویر،  قابلیت حفظ ارتفاع ، مد هدلس و چندین قابلیت شگفت انگیز دیگر،  مجموعه ای است که هر خریدار هرچند مشکل پسندی را به انتخاب این کوادکوپتر ترغیب می کند.
در ادامه به بررسی دقیق تر ویژگی های منحصر به فرد این کوادکوپتر خواهیم پرداخت.

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

طراحی منحصر به فرد بدنه کواد کوپتر

شاید بهتر باشد اولین ویژگی که به آن می‌پردازیم متفاوت‌ترین ویژگی آن یعنی طراحی خاص بدنه این کوادکوپتر باشد. کوادکوپتر syma X56W دارای بازوهای تاشوای است که در نگاه اول هر کاربری را به یاد کواد کوپتر های حرفه ای شرکت DJI یعنی کوادکوپتر اسپارک و کوادکوپتر مویک  میاندازد. ابعاد این کوادکوپتر در حالتی که بازوهای آن باز و آماده پرواز باشد معادل 21.5x21.5x5.5 سانتیمتر و در حالتی که بازوهای آن بسته و برای حمل آماده باشد تنها به 16.5x14.5x5.5 می رسد. وزن این کوادکوپتر همراه با باتری تک سل ۸۵۰ میلی آمپری خود تنها به ۱۵۶ گرم می رسد بنابراین میتوان آن را در رده کوادکوپترهای بسیار سبک وزن دسته بندی کرد جالب است بدانیم بسته این محصول همراه با محافظ ملخ، دفترچه راهنما ، کابل شارژر usb و سایر متعلقات کواد کوپتر تنها به ۷۳۲ گرم می رسد . بنابراین بهتر است کوادکوپتر x56w را یک کوادکوپتر بسیار کوچک، سبک و قابل حمل و با کارایی فوق العاده بالا دانست.

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

دوربین و ارسال زنده تصویر

از طراحی بدنه که بگذریم به دوربین کوادکوپتر می‌رسیم. یکی از ویژگی های مهمی که برای کاربران زیادی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بهره‌مندی کوادکوپتر از دوربین و همچنین ارسال زنده تصویر است. کواد کوپتر X56W به یک دوربین با کیفیت hd مجهز است که قابلیت ارسال زنده تصویر روی گوشی همراه شما را دارا می باشد. کافیست نرم افزار syma FPV را از لینک های زیر دریافت کرده و روی گوشی همراه خود بریزید تا آن را به مانیتور کوادکوپتر x56w تبدیل کنید تا بتوانید کادر بندی خود را در آسمان تنظیم کرده و زیباترین تصاویر ممکن را ثبت و ضبط کنید.


                           


کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

قابلیت کنترل کوادکوپتر با گوشی همراه

یکی دیگر از ویژگی‌های قابل ذکر کواد کوپتر x56w بهره‌مندی از سنسور G است. این قابلیت این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به راحتی به وسیله گوشی همراه خود نیز کواد کوپتر را کنترل کرده و با حرکت دادن گوشی و با کمک گرانش زمین پرنده را کنترل کنید. فقط کافیست گوشی همراه خود را به طرفین حرکت دهید تا بتوانید کوادکوپتر را به آسانی کنترل کنید این قابلیت باعث می‌شود تا کنترل کوادکوپتر را برای خلبانان بسیار مبتدی هم بسیار ساده باشد. نرم افزار syma go را از لینک های زیر دریافت کنید و روی گوشی همراه خود بریزید.


                           

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

نحوه‌ی اتصال کوادکوپتر x56wبه گوشی همراه

کوادکوپتر را روشن کنید تا چراغ نشانگر دوربین به رنگ سبز در بیاید. پس از چند ثانیه (حدودا 20 ثانیه) چراغ قرمز رنگی شروع به چشمک زدن میکند که به این معنی است که دوربین منتظر اتصال با گوشی هوشمند شماست. در این حالت، وارد تنظیمات گوشی همراه خود شوید و وای فای را روشن کنید. پس از سرچ شبکه‌های وای فای، شبکه‌ای به نام " FPV-WIFI- **** " خواهید دید، به این شبکه متصل شوید. به محض اتصال به این شبکه از تنظیمات گوشی همراه خود خارج شده و نرم افزار SYMA GO را اجرا کنید. روی آیکون START کلیک کنید تا وارد رابط کنترلی شوید. در این لحظه خواهید دید که مانیتور گوشی همراه شما به یک مانیتور FPV تبدیل شده و تصاویر دریافتی از کوادکوپتر  x56w را به صورت زنده نمایش می‌دهد. حال زمان پرواز x56w و لذت بردن از تصاویر هوایی‌ست. همچنین میتوانید تصاویر خود را به راحتی در فضای مجازی نیز به اشتراک بگذارید. 

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

بهره مندی از مد هدلس و امکان اجرای چرخش 360 درجه

یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث می‌شود کنترل کوادکوپتر x56w ساده تر شود بهره‌مندی آن از مدل هدلس است. همانطور که میدانید دستورات جلو ،  عقب، راست و چپ خلبان وقتی به درستی انجام می‌شود که پرنده در موقعیت درستی نسبت به رادیو کنترل قرار گرفته باشد. هر زاویه ای که سر کوادکوپتر با جهت جلو رادیو کنترل پیدا کنند باعث می شود تا دستورات خلبان به درستی انجام نشود.  این موضوع وقتی مشکل‌ساز خواهد شد که بخواهید از کنار و نزدیکی موانع عبور کنید. با کمک مد هدلس به راحتی می‌توانید کوادکوپتر را در حالت بی سر قرار داده و مستقل از جهت سر پرنده دستورات راست و چپ خود را به درستی روی کوادکوپتر اجرا کنید.
 یکی دیگر از قابلیت هایی که به ویژه برای خلبانان کوادکوپترهای مبتدی از اهمیت بالایی برخوردار است امکان اجرای حرکات پیچیده پروازی در آسمان است. قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه کواد کوپتر در آسمان از آن دست ویژگی‌های هستند که در میان خلبانان کوادکوپتر از طرفداران زیادی برخوردار است.  هرچند که تماشای تصاویر ضبط شده از پهپاد در هنگام انجام این حرکات هم خالی از لطف نیست.

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

برخواست و فرود تنها با یک دکمه

برخواست و فرود کوادکوپتر تنها با یک دکمه هم از آن دست قابلیت ها و ویژگی های است که کنترل و پرواز پهپاد را ساده و ساده تر میکنند. علاوه بر همه اینها قابلیت حفظ ارتفاع کوادکوپتر در آسمان از دیگر ویژگی‌های است که به خلبانان کمک می کند تا کنترل ساده تری روی کوادکوپتر خود داشته باشد. از طرفی این قابلیت باعث می‌شود تا بتوانید ویدیوها و تصاویر زیباتری را ثبت کنید، چون دیگر نیازی نیست برای حفظ ارتفاع کواد کوپتر در آسمان انرژی خود را صرف کنید.

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

چراغ‌های LED پرنور و کم مصرف

از چنین کوادکوپتری با چنین ویژگی های منحصر به فرد و کاملی اصلا نمی‌توان انتظار داشت که از چراغهای LED پر نور و کم مصرف بی بهره باشد. کوادکوپتر syma x56w دارای چهار چراغ LED در دو رنگ است که به موقعیت یابی و همچنین جهت یابی کوادکوپتر در آسمان به خصوص در آسمان شب کمک قابل توجهی می‌کند. از طرفی روشنایی و زیبایی پرنده در آسمان نیز به دلیل وجود این چراغ ها چندین برابر خواهد شد. 

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

خلبان خودکار کوادکوپتر

شاید باور نکنید، اما کوادکوپتر x56w علاوه بر همه این قابلیت ها قادر است تا به صورت خودکار در جهت مسیر تعیین شده توسط شما حرکت کند. کافیست در نرم افزار SYMA GO مسیر دلخواه خود را با انگشتانتان رسم کرده تا سیستم خلبان خودکار کوادکوپتر x56w فعال شده و آن را دقیقا روی مسیر تعیین شده پرواز دهد. 

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

ژیروسکوپ شش محوره و رادیو کنترل

از طراحی خاص بدنه و همچنین ویژگی‌های کنترلی که بگذریم نوبت به کارآیی پرواز و قابلیتهای این کار کوادکوپتر می رسد. کوادکوپتر syma X56w دارای یک ژیروسکوپ ۶ محور است که برای اطمینان از موقعیت دقیق پرنده در هنگام پرواز و همچنین افزایش پایداری پرواز در آن تعبیه شده است. رادیو کنترل ۴ کاناله این کوادکوپتر امکان کنترل پرنده در دو مد سرعت را به خلبان می دهد. از طرفی فرکانس 2.4 گیگاهرتز این کوادکوپتر باعث می شود تا کمترین تداخل بین امواج موجود در محیط و سیگنال‌های کنترلی این کوادکوپتر ایجاد شود. باتری تک سل۸۵۰ میلی آمپری این  پهپاد امکان پرواز در حدود ۱۰ دقیقه را برای آن فراهم می‌کنند و فقط ۱۱۰ دقیقه زمان لازم دارد تا با استفاده از درگاه usb مجددا شارژ شود.

کوادکوپتر دوربین دار syma X56W با بازوهای تاشو

جمع بندی 

شاید بتوان گفت به جز قابلیت تاشو بودن بازوها ، هر کدام از ویژگی های این کوادکوپتر را به صورت جداگانه در یکی از محصولات دیگر سایما دیده بودیم. این کوادکوپتر تشابه زیادی با مدل های X5UW  و X14W همچنین  X15W دارد. اما جمع شدن تمام این ویژگی‌ها در کوادکوپتری که در صفحه پیش روی شماست علاوه بر تاشو بودن بازوها خود یک شاهکار از شرکت سایما محسوب می‌شود. 

امکانات کوادکوپتر Syma x56w:

 • قابلیت تاشو بودن بازوها
 • امکان کنترل با استفاده از گوشی همراه
 • امکان تعیین مسیر برای پرواز خودکار کوادکوپتر
 • امکان پرواز در شب با کمک چراغ های LED
 • امکان ثبت فیلم و عکس با کمک دوربین HD  
 • امکان ایجاد چرخش 360 درجه در هنگام پرواز 
 • دو مد سرعت سریع و آهسته برای مبتدیان و حرفه ای ها
 • رفع مشکل گم کردن جهت توسط خلبان با استفاده از مد هدلس
 • ژیروسکوپ 6 محوره
 • قابلیت کنترل کوادکوپتر با استفاده از جاذبه زمین
 • ثبات بسیار عالی در هنگام پرواز
 • امکان پیاده سازی آسان حرکات پیچیده ی پروازی
 • ارسال زنده تصویر بر روی گوشی همراه

بسته محصول کوادکوپتر سایما x56w شامل : 

 • کوادکوپتر سایما (syma x56w )
 • رادیوکنترل
 • گیره نگه دارنده گوشی
 • دو جفت ملخ اضافی
 • کابل شارژر USB
 • باتری
 • دفترچه راهنمای انگلیسی

سوالی دارید؟

از طریق آی دی  زیر در تلگرام مطرح نمایید تا متخصصان ما درسریع‌ترین زمان به آن پاسخ دهند.
آموزش پرواز با کوادکوپتر
VERSUS
آموزش پرواز با کوادکوپترمشخصات فنی
نام برند سایما
مدل x56w
جنس مواد سازنده قطعات الکترونیکی و پلاستیک
رنگ بندی قرمز مشکی
ریموت کنترل 2.4GHz / 4 کانال /دو مد
ژیروسکوپ 6 محوره
موتور براش
دوربین با کیفیت HD ؛ (0.3 مگاپیکسل)
محدوده ی برد ریموت کنترل تقریبا 150 متر (100 متر ارسال تصویر زنده)
نوع باتری کوادکوپتر لیتیوم پلیمری 3.7V 850mAh
زمان شارژ 110 دقیقه
زمان پرواز بیشتر از 10 دقیقه
باتری ریموت کنترل 4 عدد باتری AA (بسته شامل این باتری های نمی شود)
ابعاد کوادکوپتر در حالت تاشده : 16.5x14.5x5.5 سانتی متر در حالت باز : 21.5x21.5x5.5 سانتی متر
وزن 156 گرم
عملکرد دوربین ، حرکت به جلو / عقب/چپ/ راست/بالا و پایین، ، مد هدلس، قابلیت حفظ ارتفاع، قابلیت شناور ماندن روی هوا، چراغ دار، تریم، حفاظت از جریان بالا، حفاظت از ولتاژ پایین،ارسال زنده تصویر,امکان کنترل با گوشی همراه و خلبان خودکار و بازوهای تاشو

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: کوادکوپتر, سایما, کواد کوپتر, سیما, syma, کوادکوپتر دوربین دار, ارسال زنده تصویر, کوادکوپتر ارسال زنده, پهپاد, خرید پهپاد, پهباد, خرید پهباد,