Technohobby

حالت نمایش:
هواپیمای مدل Saturn ساخت Technohobby
نمایش سریع

هواپیمای مدل Saturn ساخت Technohobby

تماس بگیرید

بارها گفته‌ایم که اگر یک خلبان مبتدی و تازه کار در دنیای هواپیماهای مدل هستید و تعداد دفعاتی که رادیوکنترل یک هواپیما را به دست گرفته‌اید و آن را کنترل کرده‌اید از انگشتان دست فراتر نمی‌رود،  باید از یکی از هواپیمای ترینر یا آموزشی آغاز کنید. خرید یک هواپیمای آکروباتیک یا جت، ممکن است به جای ایجاد هیجان و نشاط در شما ، از این دنیای جذاب زده‌تا..

هواپیمای کنترلی air titan 1600mm ساخت شرکت Techonehobby
نمایش سریع

هواپیمای کنترلی air titan 1600mm ساخت شرکت Techonehobby

تماس بگیرید

اگر به تازگی قصد ورود به دنیای هواپیماهای مدل را دارید و تجربه آنچنانی در رابطه با خلبانی آنها ندارید، بهتر است از هواپیمای ترینر یا آموزشی استفاده کنید. این هواپیماها به گونه ای طراحی و ساخته شده‌اند که برای افراد مبتدی مناسب‌تر باشند. یکی از مدلهای هواپیمای ترینر یا آموزشی که دارای ابعاد بزرگی است، هواپیمای air titan ۱۶۰۰mm است که به دلیل طر..

کیت بدنه هواپیمای کنترلی  sbach 342 1100mm ساخت شرکت Technohobby
نمایش سریع

کیت بدنه هواپیمای کنترلی sbach 342 1100mm ساخت شرکت Technohobby

تماس بگیرید

دنیای هواپیماهای مدل به قدری گسترده و جذاب است که کمتر کسی می تواند بعد از ورود به این حوزه برای همیشه قید آن را زده و جذابیت های آن را فراموش کند.بعد از رده هواپیماهای مبتدی و آموزشی از پرطرفدارترین حوزه ها و دسته بندی ها هواپیماهای سه بعدی هستند که توانایی مانور بسیار بالایی در آسمان را دارند.یکی از زیباترین و در عین حال قدرتمند ترین آیتم‌ها هواپ..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
Norway