کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26
کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26
کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26
کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26
کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26

کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26

موجود نیست

تولید کنندگان
کد محصول: syma X26
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 61004 بازدید

خصوصیات محصول

 • نام برندسایما
 • جنس مواد سازندهقطعات الکترونیکی و پلاستیک مقاوم
 • رنگ بندیسفید , مشکی
 • ریموت کنترل2.4GHz / 4 کانال /دو مد
 • موتوربراش
 • ژیروسکوپ6 محوره
 • دوربینندارد
 • محدوده ی برد ریموت کنترلتقریبا 100 متر
 • نوع باتری کوادکوپترباتری لیتیوم یونی 3.7 ولت 500 میلی آمپر
 • زمان شارژ90 دقیقه
 • زمان پرواز6 تا 8 دقیقه
 • باتری ریموت کنترل4 عدد باتری AA (بسته شامل این باتری های نمی شود)
 • ابعاد کوادکوپتر21 X 21 X 5 cm

توضیحات محصول

در این صفحه به معرفی محصول دیگری از محصولات کمپانی معروف سازنده کواد کوپترهای تفریحی یعنی سایما می پردازیم. کوادکوپتر بدون دوربین سایما Syma X26. این کوادکوپتر همانند کوادکوپتر SYMA X23 ، SYMA X15  و سایر کواد کوپترهای بدون دوربین ایستگاه پرواز صرفا با هدف تامین خواسته های پروازی شما طراحی و ساخته شده است. پس اگر تازه کار هستید و می خواهید قدم به دنیای پرواز پهپاد ها و فرا گرفتن مهارت پرواز بگذارید، انتخاب این کوادکوپتر به عنوان یک پرنده ارزان و کارآمد که دارای بدنه قوی و گزینه های پروازی بسیار است، می تواند انتخاب درستی باشد. در ادامه به توضیحات تکمیلی در مورد این پرنده می پردازیم. 


کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26

مد عبور از مانع

یکی از گزینه هایی که به شما در امر خلبانی یک پرنده کمک می کند، این است که در صورتی که به طور ناخواسته با مانعی در پرواز روبرو شدید، بتوانید از صدمات احتمالی که ممکن است به پرنده شما وارد شود، قسر در بروید. جدا از اینکه مهارت شما می تواند تعیین کننده باشد، کوادکوپتر نیز می تواند به شما کمک کند. اما چگونه؟ درست است. از طریق سنسورهایی که در ساخت کوادکوپتر استفاده شده است. کوادکوپتر Syma X26 دارای سنسورهایی در چهار جهت خود است. این سنسورها به پرنده کمک می کنند تا موانع را به طور خودکار در بالا، پایین، و پهلوهای خود تشخیص دهد و از برخورد با آنها ممانعت کند. پس دیگر خیالتان راحت است که علاوه بر شما، حواس پرنده نیز معطوف پرواز است، و اگر شما غفلت کنید، پرنده شما بیدار است! اما نکته ای نیز وجود دارد و آن این است که این مد تنها در مد سرعت پایین یا low speed فعال است. 


کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26

مد شناور خودکار

در هر پرنده ای حفظ تعادل در حین پرواز در یک ارتفاع مشخص از جمله موارد حائز اهمیت است. اما این یعنی چه؟ درست است که کوادکوپتر Syma X26 دارای دوربین نیست، اما این بدان معنی نیست که شما نتوانید از دوربین های جداگانه برای آن استفاده کنید! بیایید فرض کنیم شما این کوادکوپتر بدون دوربین را خریداری کرده و پس از اشراف بر مدیریت پرواز آن، این بار قصد دارید چیز جدیدی را با آن تجربه کنید. بله. عکس برداری و فیلمبرداری! خیلی راحت می توانید با پرسش از همکاران فروشگاه ایستگاه پرواز درباره نحوه ی نصب دوربین بر روی این کوادکوپتر، آن را به یک پهپاد دوربین دار تبدیل کنید. اما یکی از نکاتی که به شما در فیلمبرداری و عکس برداری کمک می کند، این است که پرنده شما بتواند در حین پرواز تعادل خود را در یک ارتفاع مشخص حفظ کند. به عبارت ساده تر، کوادکوپتر در حین عکس برداری یا فیلمبرداری تلو تلو نخورد تا شما بتوانید تصویر زیبا و شفافی را رقم بزنید. کوادکوپتر Syma X26 با داشتن فن آوری فشارسنج های پیشرفته این قابلیت را ممکن کرده است. یعنی پرنده شما می تواند در یک ارتفاع مشخص به طور ثابت باقی بماند تا شما تصویربرداری مد نظر خود را انجام دهید. 


کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26

مد هدلس

این واژه در دنیای کوادکوپترها بسیار پر تکرار است. برخلاف اسم پر طمطراقی که این مد دارد، و اغلب کاربران دنیای کوادکوپترها به سختی متوجه آن می شوند، تعریف آن بسیار ساده و کارایی آن نیز بسیار جذاب است.در آموزش ایستگاه پرواز نیز می توانید به طور مفصل در مورد مد هدلس بخوانید. اما  بگذارید با ذکر یک مثال وارد مسئله شویم. هنگامی که شما پشت فرمان ماشین نشسته اید، همواره می دانید که موقعیت ماشین نسبت به فرمان آن چگونه است.، یعنی اگر شما فرمان را به سمت راست بچرخانید، ماشین نیز به سمت راست خواهد چرخید. اگر فرمان را به چپ بچرخانید، بالطبع ماشین نیز به سمت چپ می رود. این قانون در تمام لحظاتی که شما پشت فرمان هستید، صادق خواهد بود. اما در یک کوادکوپتر قضیه متفاوت است. اما چرا؟ هنگامی که یک کوادکوپتر را در آسمان به پرواز در میاورید، تا زمانی که موقعیت پرنده نسبت به شما به شکلی باشد که پشت پرنده به شما باشد (مثلا در صف نماز، پرنده جلوی شما باشه)، در این صورت اگر فرمان کنترلر پرنده را به راست حرکت دهید، پرنده نیز به راست می رود. اگر فرمان را به سمت چپ حرکت دهید، کواد کوپتر به سمت چپ می رود. همین انطباق بین جهت گیری پرنده و دستورات فرمانی نیز در مورد جهت جلو و عقب نیز صادق است. اما اگر سر پرنده بچرخد، یعنی سر آن روبروی شما قرار گیرد (مثلا چشم پرنده در مقابل چشم شما) به نظرتان می رسد که پرنده دستورات فرمانی شما به طور عکس دارد انجام می دهد و این کمی گمراه کننده خواهد بود. برای رفع این مشکل مد هدلس در کواد کوپترها تعبیه شده است. یعنی فارغ از اینکه سر یا پشت پرنده در حین پرواز به شما باشد، دستورات فرمانی شما به پرنده، به عینه اجرا خواهد شد. یعنی دیگر نباید نگران تغییر چهت گیری پرنده در آسمان نسبت به جهت گیری اولیه آن نسبت به شما باشید، پس همانطور که می بینید، مد هدلس یک مد کمک رسان برای خلبان ها خواهد بود. 


کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26

مانورهای حرکتی

وقتی محصولی برای تفریح و سرگرمی ساخته میشود، از تمام عوامل تاثیر گذار برای افزایش جذابیت آن کالا نیز بهره گرفته می شود. کمپانی سایما با توجه به عقبه ی غنی خود در ساخت محصولات سرگرمی و تفریحی مطمئنا برای محصولات خود از هیچ چیز فروگذار نمی کند. یکی از راههای محبوب کردن هرچه بیشتر یک محصول آن است که شاخ و برگ های آن را زیاد کنیم. یعنی اگر قابلیت اصلی محصول شما راه رفتن است، گزینه دویدن را نیز به آن اضافه کنیم تا آن را جذاب تر کنیم. وظیفه اصلی یک کوادکوپتر پرواز است. اما اکروبات بازی نیز همیشه مورد پسند عامه بوده و هست. حال اگر این دو قابلیت را با هم ترکیب کنیم، به گلچین زیبایی می رسیم که به شما اجازه می دهد زمان پرواز با پرنده را با هیجان و تنوع حرکات بیشتر سپری کنید. پهپاد Syma X26 این قابلیت را دارد که در تمام جهات در آسمان برای شما به قولی پشتک وارو بزند و خوش رقصی کند. تماشای این پرنده ارزان و دلبری هایش در آسمان، آن هم زمانی که شما خلبانی آن را بر عهده دارید، واقعا دلچسب خواهد بود. 

نکته: اجرای حرکات آکروباتیک تنها در مد سرعت بالا امکان پذیر است.

کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26

حفاظت دوگانه

1. حفاظت در هنگام اتمام باتری

به طور کلی دقت به فرآیند گذر زمان و زمان سنجی جزو مسائلی است که ما ایرانیا با آن اساسا مشکل داریم. به جز یک عده محدود که ساعت بدنشان نیز تنظیم است، اکثریت جامعه به زمان به عنوان یک عنصر اضافه نگاه می کنیم که سنجش آن را نیز زیاد جدی نمی گیریم. به خاطر همین مسئله است که اغلب حداقل یکبار جمله " هیچ نفهمیدیم چجوری گذشت" را استفاده کرده ایم. همین موضوع را در تفریحات و سرگرمی نیز می توان دید. مطمئنا هنگامی که شما پرنده خود را به پرواز در میاورید، حواس تان به گذر زمان و کاهش ظرفیت باتری پرنده نیست. باید هم همین گونه باشد. نگاه دقیقه ای به عقربه های ساعت، بیخیالی و لذت در لحظه را از شما می گیرد. به این منظور است که کمپانی سایما در پهپادهای خود گزینه "حفاظت در هنگام اتمام باتری" را نهادینه کرده است. هنگامی که در حین پرواز، چراغ های نشانگر روی پرنده شروع به چشمک زدن می کند، یعنی باتری کوادکوپتر Syma X26 در حال اتمام است. در این زمان بهتر است که پرنده را به سمت خود برگردانید. ولی خب همانطور که گفته شد، غافلتر از آن هستیم که حواسمان به کاهش باتری پرنده باشد. اینجاست که گزینه حفاظتی پرنده فعال شده، و در صورتی که باتری پرنده برای رساندن آن به سمت شما کافی نباشد، پرنده به طور خودکار فرود میاید. پس تنها کاری که باید شما انجام دهید این است که پرنده را بی زحمت از روی زمین بردارید. (به همین خاطر است که دوستان شما در فروشگاه ایستگاه پرواز همیشه به شما گوشزد می کنند که پرنده را تا جایی از خود دور کنید که قابل دیدن باشد، تا در چنین مواردی بدانید پرنده در کجا فرود آمده است و آن را بیابید). 

2. حفاظت از طریق توقف چرخش ملخ ها

احتمال آسیب برای هر جسم پرنده ای وجود دارد، به ویژه زمانی که قرار است برای اولین بار از پرواز یک کوادکوپتر لذت ببرید. در کواد کوپتر Syma X26 نیز گزینه ای وجود دارد که به حفاظت هرچه بیشتر از پرنده شما در حین مواجهه با آسیب کمک می کند. اگر در حین پرواز ملخ های با مشکل روبرو شوند، مثلا یک پرنده به طور ناگهانی با پرنده ی شما برخورد کند، ملخ ها به طور خودکار از حرکت می ایستند تا آسیب بیشتری به پرنده شما وارد نشود یا مثلا موتورهای پرنده  متضرر نشوند. 

بدنه مقاوم

لزوم داشتن بدنه ی مقاوم برای ما ایرانیا نیاز به طول و تفصیل ندارد. کافی است نگاهی به تبعات بدنه ی قوی ماشین ملی خود یعنی پراید بیاندازیم و حساب کار دست مان بیاید! کوادکوپتر Syma X26 با اینکه ساخت چین است، اما با توجه به پایه گذار بودن این شرکت در ساخت چنین محصولاتی، از کیفیت بدنه عالی برخوردار است. مواد پوسته ABS به این پهپاد مقاومت بالاتر و سختی بیشتری را هدیه می کند. پس نگران ضربه های احتمالی به بدنه کواد کوپتر خود نباشید. این پرنده، پراید نیست و تحمل ضربات را دارد!

کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26

رادیو کنترل 

کوادکوپتر Syma X26 به همراه رادیوکنترل آن به شما عزیزان ایستگاه پرواز تقدیم می شود. این رادیو کنترل بسیار جمع و جور بوده و یادگیری فرمان های اجرایی آن به آسانی از طریق مطالعه دفترچه همراه کواد کوپتر امکان پذیر است. ممکن است در ابتدای امر پرواز، از دکمه های رادیوکنترل و فرمان های هر کدام آنها ترس داشته باشید، اما همانطور که در تصویر زیر می بینید، رادیوکنترل های سایما در عین سادگی و با حداقل دکمه طراحی شده اند تا شما با آسودگی خیال بیشتری با آن ارتباط برقرار نمایید. 


کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26

جمع بندی

کوادکوپتر بدون دوربین سایما Syma X26 یک کوادکوپتر مقرون به صرفه با گزینه های کاربردی ایی هست که به شما یک تجربه پرواز را هدیه می دهد. این کوادکوپتر با طراحی منحصر به فرد و کارآمد می تواند یک کواد کوپتر متمایز و یک هدیه دوستداشتنی و جذاب برای شما یا عزیزان شما باشد. برای مطالعه اطلاعات نوع باتری پرنده و زمان شارژ و... به تب خصوصیات در بالای صفحه مراجعه کنید تا با اطلاعات کامل تری نسبت به انتخاب این محصول اقدام بفرمایید. 

کوادکوپتر بدون دوربین سایما syma X26

سوالی دارید؟

از طریق آی دی  زیر در تلگرام مطرح نمایید تا متخصصان ما درسریع‌ترین زمان به آن پاسخ دهند.آموزش پرواز با کوادکوپتر
VERSUS
آموزش پرواز با کوادکوپتر


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
Norway