کواد کوپتر دوربین دار W606-2
کواد کوپتر دوربین دار W606-2
کواد کوپتر دوربین دار W606-2

کواد کوپتر دوربین دار W606-2

موجود نیست

کد محصول: W606-2
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 140181 بازدید

خصوصیات محصول

 • نام برندHUAJUN U-FLY
 • مدلW606-2
 • جنس مواد سازندهقطعات الکترونیکی و پلاستیک
 • رنگ بندیمشکی
 • ریموت کنترل2.4GHz / 4 کانال /دو مد
 • ژیروسکوپ6 محوره
 • موتوربراش
 • دوربین2.0MP 720P با کیفیت HD
 • محدوده ی برد ریموت کنترلتقریبا 500 متر
 • نوع باتری کوادکوپترلیتیوم پلیمری 7.4 ولت 1200 میلی آمپر
 • زمان شارژ150 دقیقه
 • زمان پرواز8 تا 12 دقیقه
 • باتری ریموت کنترل4 عدد باتری AA (بسته شامل این باتری های نمی شود)
 • ابعاد کوادکوپتر62.5x62.5 سانتی متر
 • وزن
 • عملکردحرکت به جلو / عقب/چپ/ راست/بالا و پایین، FPV ، چراغ دار، چرخش 360 درجه ، مد CF ، قابلیت حفظ ارتفاع ، دوربین با کیفیت بالا، ارسال زنده تصویر

توضیحات محصول

اگر یک چرخ کوتاه هم در سایت ایستگاه پرواز زده باشید، مطمئنا تنوع مدل های کوادکوپتر در دسته بندی مبتدی و تا حرفه ای نظر شما را جلب کرده است . این نوع به قدری بالاست که گاهی باعث سردرگمی کاربران بین انتخاب  مدلهای مختلف می شود. بارها پیش می‌آید که کاربرانی از از مشاوران ایستگاه پرواز سوال می کنند و نظر ما را در مورد انتخاب بین دو یا چند مدل می پرسند. کوادکوپتر W606-2 هم از مدل هایی است که معمولاً در انتخاب کاربران جایگاه ویژه ای دارد . طراحی جذاب به این کوادکوپتر قابلیت نصب دوربین ورزشی ، ابعاد بزرگ و همچنین پرواز پایدار از جمله ویژگی‌های بارز این کوادکوپتر است که باعث می شود در هنگام مشاوره به مشتریان این کوادکوپتر در اولویت بالایی باشد.  کوادکوپتر W606-2 از جمله کوادکوپتر هایی است که به دلیل وزن سبک و جنس بالایی که دارند خلبانی را برای افراد تازه کار و خلبانان مبتدی راحت تر می کند . در  ادامه به بررسی دقیق ترین کواد‌کوپتر خواهیم پرداخت.  مطالعه ویژگی های مطرح شده می تواند شما را در انتخاب هر چه بهتر مدل های مورد نظر را یاری کند

بازگشت به خانه

یکی از مشکلاتی که به خصوص برای خلبانان مبتدی پیش می آید از دست دادن تعادل در هنگام پرواز یک کوادکوپتر است هرچقدر که تمرین پرواز یک خلبان بیشتر باشد این اتفاق کمتر رخ می‌دهد و از دست رفتن تعادل در پرواز یک کوادکوپتر باعث سردرگمی و استرس خلبان می شود و ممکن است به جای تصمیم گیری و کنترل درست کواد کوپتر را اشتباهاً از خود دور کرده یا آن را به موانع اطراف مانند درخت یا ساختمان ها بکوبد . شاید بهتر باشد در این مواقع از کلید بازگشت به خانه استفاده شود.  بازگشت به خانه این امکان را به کوادکوپتر های مبتدی و حرفه ای می دهد تا با فشار دادن یک دکمه کواد کوپتر به صورت خودکار به نقطه اولیه خود بازگردد و البته کیفیت این کار در کواد کوپتر های مبتدی فاقد جی پی اس با کوادکوپتر های حرفه ای جی پی اس دار تا حدود چشمگیری متفاوت است!

کواد کوپتر دوربین دار W606-2 دارای امکان بازگشت به خانه نیز هست. کافیست یک کلید روی رادیو کنترل را فشار دهید تا کوادکوپتر با استفاده از قطب نمای داخلی به نقطه برخاست خود بازگردد و فرود بیاید. البته می توان گفت عدم استفاده از GPS در هنگام بازگشت به خانه می‌توانند کمی غیر قابل اعتماد باشد. بنابراین بهتر است به کلید بازگشت به خانه کوادکوپتر دوربین دار W606-2 اعتماد صددرصدی نکنید! 


جایرو شش محوره

همانطور که در پاراگراف بالا هم توضیح داده شد حفظ تعادل و پایداری کوادکوپتر نکته مهمی در هنگام پرواز آن است از دست رفتن تعادل و پایداری می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به کوادکوپتر وارد نماید و به همین دلیل شدیداً توصیه می‌شود تا خلبان آن به صورت قابل‌قبولی پرواز کوادکوپتر را فرا نگرفته آن را خیلی از خود دور نکند. در پروازهای اول بهتر است کوادکوپتر در ارتفاع کم و نزدیک به خلبان پرواز داده شود تا کارایی جو استیک ها و عملکرد آنها روی پرواز پرنده به خوبی مشخص شود. یکی از قابلیت هایی که کوادکوپتر w۶۰۶ از آن بهره مند است استفاده از یک جارو شش محور است که برای حفظ تعادل و پایداری این کوادکوپتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مطمینا یکی از مهمترین و قابل توجه ترین نکات در هنگام پرواز کوادکوپتر، حفظ تعادل و پایداری آن است. سازندگان کوادکوپتر W606-2برای پرواز بهتر ، یک جایرو شش محوره در آن تعبیه کرده‌اند. این جایرو به کوادکوپتر شما کمک می‌کند تا پایدارترین برخواست و فرود را با کمترین انرژی خلبان به نمایش بگذارد. خرید کواد کوپتر|خرید پهپاد | خرید کوادکوپتر | خرید پهباد

چرخش 360 درجه

بدون شک در هنگام پرواز های تفریحی با یک کواد کوپتر تماشاچیان زیادی در اطراف شما وجود دارد از دوستان آشنایان و خانواده گرفته تا همشهریان و همراهان در فضاهای باز بیرون از خانه مطمئناً یک پرواز نمایشی می تواند جذابیت بیشتری را به این تفریح القا کند انجام حرکات نمایشی مانند چرخش های ۳۶۰ درجه به جلو به عقب و چپ و راست از جمله حرکات نمایشی است که شاید از نظر یک بیننده بسیار دشوار انجام شود اما روی کواد کوپتر w۶۰۶ به راحتی و با فشار یک دکمه قابل انجام است.

انجام حرکات نمایشی با کوادکوپتر ، لذت پرواز را برای خلبان و بینندگان دوچندان می‌کندو با کمک کواد کوپتر دوربین دار W606-2  به راحتی می توانید در تمام جهات چرخش 360 درجه بزنید و پرواز شگفت انگیزی از خود به نمایش بگذارید.پتر | خرید پهباد


بارومتر

اگر تاکنون  رادیو کنترلی کوادکوپتر را به دست گرفته باشید مطمئناً می دانید که یکی از دشوارترین کارها در هنگام کنترل کوادکوپتر نگه داشتن پرنده در یک ارتفاع ثابت است  توانایی خلبان در حفظ ارتفاع پرنده می تواند یکی از فاکتورهای تشخیص حرفه ای بودن فرد در خلبانی پرنده باشد .قابلیت افزایش ارتفاع به خصوص در هنگام تصویربرداری از اهمیت بسیار ویژه‌ای نیز برخوردار است لرزش تصاویر در هنگام تماشای یک ویدیوی هوایی نقطه ضعف بسیار بزرگی است که اگر خلبان بتواند کوادکوپتر را در ارتفاع ثابتی نگه دارد ، تصاویر گرفته شده و ویدئو های ثبت شده بسیار زیبا تر می شود.

پهپاد‌های بدون سرنشین بدون بارومتر هم قابلیت پرواز دارند، اما وجود چنین سنسوری روی پهپاد امکان کنترل آن‌ها را بسیار ساده‌تر می‌کند. سنسور بارومتر به کوادکوپتر شما قابلیت حفظ ارتفاع را می‌دهد. میتوانید کواد کوپتر دوربین دار W606-2 را تا ارتفاع دلخواه خود بالا ببرید و سپس جوی استیک رادیو کنترل را رها کنید. خواهید دید که کوادکوپتر ارتفاع خود را به خوبی حفظ خواهد کرد. 

این ویژگی در حین تصویربرداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. خرید کواد کوپتر|خرید پهپاد | خرید کوادکوپتر | خرید پهباد

دوربین و ارسال زنده تصویر

پرواز یک کوادکوپتر بدون دوربین صرفاً یک تفریح است. انتقال هیجان پرواز کوادکوپتری که رادیو کنترل آن به دست ماست می تواند هیجان زیادی را به خلبان خود منتقل کند اما شاید نصب یک دوربین و علاوه بر آن ارسال زنده تصویر روی گوشی همراه یا مانیتور بتواند این لذت را دوچندان کند و حتی از خروجی این تفریح تصاویر هنری زیادی را هم استخراج کند.  کواد کوپتر دوربین دار W606-2 دارای دوربین امکان ضبط تصاویر و ثبت ویدئو ها را دارا می باشد می توانید با پرواز کوادکوپتر بر فراز یک منظره از زاویه خیلی خاص و زیبا یک تصویر فوق العاده بگیرید ارسال زنده تصویر روی گوشی همراه شما باعث می شود تا بتوانید تصاویر را به صورت آنلاین مشاهده کنید و در صورت نیاز کادر مناسب خود را تنظیم نمایید . اپلیکیشن انتقال تصویر بر روی گوشی شما نصب می شود و به وسیله آن گوشی شما به مانیتوری تبدیل می شود که می تواند به صورت آنلاین تصاویر را دریافت کرده و به کاربر نمایش دهد.

همانطور که گفته شد ، دوربین یکی از فاکتورهای مهم برای اغلب کاربران علاقه مند به کوادکوپتر است. خوشبختانه کواد کوپتر دوربین دار W606-2  از یک دوربین با کیفیت 720 پیکسل HD بهره میبرد که امکان ضبط تصاویر را برای خلبان فراهم می‌سازد.


رادیو کنترل

بدون شک کیفیت رادیوکنترل یک کوادکوپتر از اهمیت بالایی برخوردار است . همانطور که می‌دانیم رادیوکنترل پل ارتباطی میان خلبان و پرنده در آسمان است ، به همین دلیل کیفیت بالای آن در انتقال اطلاعات و دستورات خلبان به پرنده از اهمیت ویژه ای برخوردار است . یک رادیو کنترل بی‌کیفیت با سیگنال های ضعیف نمی‌تواند به خوبی و به موقع دستورات خلبان را به پرنده منتقل کند و ممکن است به راحتی باعث آسیب رسیدن به پرنده شود.

لحظات زیادی در پرواز پیش می آید که پرنده ممکن است در معرض خطر و یا در نزدیکی یک مانع قرار بگیرد و این موضوع با عکس العمل سریع خلبان قابل حل است هر چقدر هم که خلبان خوبی باشید اگر یک رادیو کنترل ضعیف به دست بگیرید سیگنال ارسالی و دریافتی آن به تاخیر بیفتد و یا با کیفیت بالای منتقل نشود ممکن است ناخواسته به پرنده در حال پرواز آسیب وارد کنید فرکانس مورد استفاده رادیو یکی از نکات مهم در کوادکوپتر هاست معمولاً کوادکوپتر ها از فرکانس 2.4Ghz برای کنترل استفاده می‌کنند که این فرکانس از نظر تداخل مناسب ترین فرکانس در حال حاضر است.

کواد کوپتر دوربین دار W606-2 برای پرواز از فرکانس 2.4 گیگاهرتز استفاده می کند. این فرکانس برای جلوگیری از عدم تداخل با دیگر فرکانس های موجود در محیط بسیار مناسب بوده و مصرف انرژی پایینی دارد. شما می توانید با پهپادای دیگری به صورت همزمان و بدون نگرانی از بروز تداخل فرکانسی پرواز کنید.

مد هدلس

اگر به یک کوادکوپتر کمی دقت کرده باشید حتما متوجه شده اید که چهار طرف آن به صورت یکسان طراحی نشده است. با وجود اینکه یک کواد کوپتر باید است تقارن کامل در تمام جهان برخوردار باشد تا بتواند به صورت پایدار باز کند اما طراحان سعی می کنند تفاوت هایی روی بدنه ایجاد کنند تا سر پرنده را به خوبی به کاربر نشان دهد اما دلیل این امر چیست؟

وقتی که یک کواد کوپتر را در آسمان پرواز می دهیم با حرکت جوی استیک به سمت راست پرنده، به سمت راست حرکت می کند با حرکت جوی استیک به سمت جلو کوادکوپتر به سمت جلو حرکت می کند . همین موضوع در مورد سمت چپ و  سمت عقب هم صادق است. اما این دستورات زمانی به درستی انجام می شود که سر پرنده دقیقاً در جهت روبه روی خلبان و رادیو کنترل قرار گرفته باشد هر چرخشی در وضعیت کوادکوپتر باعث می شود تا این دستورات به صورت به هم ریخته اجرا شود مثلاً اگر سر پرنده به جای سمت جلو ۱۸۰ درجه به عقب برگردد وقتی که جوی استیک را به سمت راست حرکت می دهید ناخودآگاه به سمت چپ حرکت می کند چون نمی‌تواند چرخش خود را خنثی کند.  این موضوع و مشکلات آن وقتی به چشم می‌آید که شما قصد دارید از برخورد کوادکوپتر با موانع جلوگیری کنید یک مانع در سمت چپ شما قرار گرفته و شما جوی استیک را به سمت راست حرکت می دهید تا پرنده را در جهت مخالف مانع حرکت دهید تا به آن برخورد نکند،  اما حواستان به سر پرنده نیست و دقیقاً پرنده به سمت چپ حرکت کرد و با شدت بیشتری به مانع برخورد میکند این موضوع باعث می‌شود تا آسیب های شدیدی به پرنده وارد شود اما راه حل چیست؟

در این زمان مد هدلس به کمک شما می آید! مد هدلس مدی است که با فعال شدن آن پرنده فارغ از از قرار گرفتن جهت سر به دستورات خلبان عمل می کند در این حالت فرقی نمی کند که جهت سرپرنده کدام سمت باشد . شما با چرخش جوی استیک به سمت راست پرنده را به سمت راست کنترل کرده و با چرخش نویسی که به سمت چپ پرنده را به سمت چپ حرکت می دهید و خیالتان از بابت حرکات اشتباه راحت خواهد بود.

از دیگر خصوصیات قابل ذکر کوادکوپتر W606-2 ، مد هدلس آن است. مد هدلس به این معنی است که پرواز کوادکوپتر مستقل از سر آن بوده که باعث می شود هدایت آن بسیار ساده تر باشد. کوادکوپتر مستقل از جهتی که نسبت به خلبان دارد، دستورات آن را عینا اجرا می کند. خرید کواد کوپتر|خرید پهپاد | خرید کوادکوپتر | خرید پهباد

امکانات و ویژگی‌های کواد کوپتر W۶۰۶-۲ :

 • استفاده از فرکانس 2.4 گیگاهرتز برای جلوگیری از تداخل فرکانسی
 • استفاده از ژیروسکوپ 6 محوره برای ایجاد امکان پیاده سازی حرکات مختلفی پروازی
 • دارای چراغ‌های LED پرنور و کم مصرف برای پرواز در شب
 • دارای دوربین با کیفیت  2.0MP 720P HD برای ثبت تصاویر و ویدیو‌های هوایی
 • امکان پیاده‌سازی آسان چرخش‌های 360 درجه در آسمان
 • دارای دو مد سرعت بالا و پایین برای افراد مبتدی و حرفه‌ای
 • دارای مد هدلس برای کنترل راحت‌تر توسط خلبان
 • دارای مد Position holding که با استفاده از سنسور فشار امکان حفظ ارتفاع را در هنگام پرواز فراهم می‌کند.
 • امکان بازگشت به خانه با استفاده از قطب نما

ویدیو کواد کوپتر دوربین دار W606-2 : 

سوالی دارید؟

از طریق آی دی  زیر در تلگرام مطرح نمایید تا متخصصان ما درسریع‌ترین زمان به آن پاسخ دهند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
Norway