گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)
گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)
گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)
گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)
گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)

گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)

موجود نیست

تولید کنندگان
کد محصول: dji osmo
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 25411 بازدید
این محصول داری حداقل 10 عدد خرید می باشد

توضیحات محصول

اگر به تصویربرداری و عکاسی علاقه مند باشید،  حتماً ثبت لحظات بدون لرزش و اعوجاج در اولویت های اول کار شماست. هر لرزشی هرچند کوچک و جزئی می‌تواند زیباترین تصاویر را تحت تاثیر قرار داده و ارزش آنها را از بین ببرد. بنابراین استفاده از وسیله ای که بتوانید بدون نگرانی از حرکت و لرزش دست حتی در هنگام راه رفتن و حتی در هنگام دویدن و لرزش های شدید تصاویر صاف و بدون لرزش ای بگیرید، میتواند بسیار کمک‌کننده و مفید باشد. این گیمبال دستی شرکت DJI که اوسمو نام دارد به راحتی به شما امکان می‌دهد که در هر شرایطی حتی وقتی سوار یک خودرو در یک جاده خاکی هستید و یا به راحتی میدوید، فیلم ها و عکسهای بسیار صاف بگیرید به گونه ای که گویی دوربین روی یک ریل تصویر برداری قرار دارد و یا عکس توسط دوربین قرار گرفته روی یک سه پایه حرفه‌ای گرفته شده است.

گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)


تصویربرداری 360 پانوراما

تصویر برداری ۳۶۰ درجه پانوراما یکی از کارهای حساس و نسبتا دشوار است که با استفاده از osmo به راحتی قابل انجام است. فقط کافی است اوزمو را در مکان مورد نظر و بالای سر خود نگه دارید و روی دکمه شاتر ضربه بزنید. دوربین به صورت خودکار می‌چرخد و یک تصویر ۳۶۰ درجه از محیط اطراف شما می گیرد.

گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)


تصویربرداری با زمان طولانی

تصویر برداری تایم لپس یکی از جذابیت های تصویربرداری است که امکان نمایش مدت زمان زیادی از یک سوژه و یک مکان در چند ثانیه راه فراهم می‌کند. این تصویر برداری به زمان زیادی احتیاج دارد و هرگونه لرزش و جابجایی در دوربین می توانند زیبایی آن را تحت تاثیر قرار دهد بنابراین استفاده از اوسمو (یا اوزمو)  می‌تواند به راحتی ثبت چنین تصاویر زیبای را ممکن سازد.

گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)


عکسبرداری و تصویربرداری در نور کم

تصویربرداری از مکان ها و سوژه هایی که به خصوص دارای نور کمی هستند به زمان بیشتری احتیاج دارد تا نور کافی به دوربین و لنز برسد تا بتواند تصویر معقولی ثبت کند. تصاویری که در شب با استفاده از شیوه لانگ اکسپوژر گرفته شده اند به قدری زیبا هستند که هر عکاس حرفه ای و مبتدی را به سبک چنین تصاویری علاقه مند می کند. با استفاده از اسمو (osmo)  به راحتی و بدون استفاده از سه پایه می‌توان چنین تصاویر حرفه‌ای را ثبت کرد.

گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)


پایداری فوق العاده در هنگام تصویربرداری

در تصویر زیر می‌توانید تفاوت فیلمبرداری با استفاده از اوزمو و یک دوربین معمولی را مقایسه کنید. تصویر برداری با استفاده از دوربین بدون یک لرزش گیر و گیمبال دستی مانند اوسمو می‌تواند زیبای تصاویر ثبت شده شما را به راحتی به چالش بکشد. 


 


طراحی بدنه 

بدنه و دستگیره اوسمو به گونه‌ای طراحی شده است که کاربر بتواند به راحتی و طی مدت طولانی با آن کار کند. طراحی ارگونومیک osmo سازگاری کامل با کف دست دارد و مکان دکمه ها باعث شده تا استفاده از این وسیله بسیار راحت باشد.
یکی دیگر از ویژگی‌های بارز ازمو (osmo) امکان قرار دادن گوشی همراه شما روی این گیمبال دستی است تا بتوانید تصاویری که در حال ثبت شدن است به راحتی مشاهده کنید و کادر بندی خود را تنظیم کنید.

گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)


البته باید توجه داشته باشید که برای استفاده از گوشی همراه به اپلیکشن DJI GO روی گوشی همراه خود احتیاج دارید تا بتوانید پل ارتباطی میان تلفن همراه با اسمو خود برقرار کنید. نرم افزار DJI GO را از فایلهای زیر دریافت کنید.


                           

امکان نصب گوشی روی گیمبال

یکی دیگر از ویژگی‌های بارز و چشمگیر اوسمو امکان انتخاب دوربین همراه با آن است. بسته به نیاز تصویربرداری خود و همچنین کاربردهای آن می توانید دوربین مناسب خود را انتخاب کرده و روی دور گیمبال دستی اوسمو نصب کنید . در اینجا می‌توانید ویژگی های مختصر این دوربین ها را مشاهده کنید.

گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)


حالت sleep هوشمند

یکی از ویژگی های بارز اوسمو حالت sleep هوشمند آن است. این مد، نه تنها از عمر باتری حفاظت می‌کند بلکه طول عمر استفاده از یک بار شارژ را هم افزایش دهد. بنابراین نیازی نیست نگران خاموش و روشن کردن به موقع این دستگاه باشید.

گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)

صدا

اوسمو علاوه بر میکروفون یکپارچه دارای یک میکروفون DJI FM-15 Flexi  است که با کنترل های پیشرفته gainsettings می تواند صدای بسیار با کیفیتی را همراه با ویدئو ها ثبت و ضبط کنند.

گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)


جمع بندی

عکسبرداری و تصویربرداری بدون لرزش و اعوجاج با دوربین های عکاسی معمولی فقط با سه پایه و یا فیکس کردن دوربین امکان پذیر است. این مشکل وقتی محسوس تر خواهد شد که بخواهید در هنگام تصویربرداری و به ویژه فیلم برداری حرکت کنید و یا حتی بدوید. بنابراین استفاده از وسیله ای مانند اوسمو میتواند کمک قابل توجهی به افزایش کیفیت و ارزش تصاویر ثبت شده شما داشته باشد. 

گیمبال دستی اوسمو (DJI OSMO)
سوالی دارید؟

از طریق آی دی  زیر در تلگرام مطرح نمایید تا متخصصان ما درسریع‌ترین زمان به آن پاسخ دهند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
Norway