کوادکوپتر Cheerson

Table Setting

معرفی برند چرسون (Cheerson)

برند چرسون  یکی از معدود برندهایی است که طیف گسترده ای از محصولات آرسی از جمله کوادکوپتر ها را تولید می‌کند. اغلب برندها به صورت تخصصی روی یک حوزه خاص کار می کند. مثلاً برند DJI  فقط به تولید کواد کوپتر های حرفه ای و شخصی-حرفه ای می پردازد و در مقابل برند سایما عملا تولید کننده کوادکوپترهای مبتدی و در واقع اسباب بازی است.

هرچند که برندهایی مانند سایما علاقه مند به تولید کوادکوپترهای مبتدی هستند که از آپشن های زیادی برخوردار باشند تا عملا در حد یک کوادکوپتر نیمه حرفه ای کار کنند.  اما شرکت چرسون (Cheerson)  این علاقه خود را به ایده  و عمل تبدیل کرده و طیف گسترده‌ای از کوادکوپتر ها را تولید میکند.  از کوادکوپتر های اسباب بازی در سایز نانو و مینی  گرفته تا کواد کوپتر های حرفه ای تصویر برداری مانند Cheerson cx22 که دارای GPS و قابلیت follow me  است.


.

حالت نمایش:
کوادکوپتر دوربین دار Cheerson CX-22
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کوادکوپتر دوربین دار Cheerson CX-22

موجود نیست

اگر از علاقه‌مندان مولتی‌روتور و تصویربرداری هوایی بخواهید کوادکوپتری برای تصویربرداری نام ببرند که دارای ویژگی‌های خاصی مانند بازگشت به خانه، دوربین 4k ، سیستم پیشران قوی ، fallow me و ... باشند، مطمئنا سری‌های فانتوم را به شما معرفی خواهند کرد. اما چرا نباید از کوادکوپتری با همان قابلیت‌ها و کیفیت تصویر با قیمت بسیار مناسب‌تر استفاده کرد؟کوادکوپت..

کوادکوپتر دوربین دار Cx91 jumper ویژه مسابقه
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کوادکوپتر دوربین دار Cx91 jumper ویژه مسابقه

موجود نیست

شرکت Cheerson همواره عادت داشته تا کاربران مولتی‌روتورها و مشتریان خود را شگفت زده کند. این شرکت به تازگی یک کوادکوپتر ویژه مسابقه (FPV) به نام کوادکوپتر Cheerson CX-91 طراحی و ساخته که باعث شده چشم علاقه‌مندان به این دنیای بی انتها به آن دوخته شود. خرید کواد کوپتر|خرید پهپاد | خرید کوادکوپتر | خرید پهباددوربین با کیفیت 720pشاید برای یک کوادکوپتر م..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)
Norway